Fotografie

Spustili jsme naše nové stránky!

29.08.2016

Do této chvíle jsme své fotografie a v podstatě celý náš fotosvět ventilovali převážně na Facebooku a dalších sociálních sítích. Tak nějak uzrál čas spustit oficiální vlastní web.
Celý náš web jsme si kompletně naprogramovali a otextovali sami od základu. Snažili jsme se využít co nejvíce možností co nám programovací jazyk i znalosti dovolily.


 

   Náše nové stránky jsou komplet postaveny na kódu PHP s podporou Frameworku Nette a databází MySQL. Dlouho jsme zvažovali jakou podobu našim stránkám dáme a co vložíme do stránek za informace. Jak se sepisovala základní kostra, pořád přicházely nové věci co jsme chtěli na web dát. Po více jak 2 měsících programování a skládání textu vznikly stránky které aktuálně vidíte. Vývoj našich stránek samozdřejmě pokračuje dál a budeme se snažit na stránkách pro Vás připravit další zajímavé věci...

   Uspořádali jsme informace do několika sekcí aby vše bylo přehledné a lehko dohledatelné. Obsahově jsme se snažili odprezentovat co nejvíce informací, které budou pro návštěvníka co nejlépe pochopitelné a užitečné. Nabízíme pohled na naše portfolio, které se samozdřejmě bude dál rozrůstat. Sekce nabídek se časem rozšíří a doplní se fotografiemi. V informacích naleznete nejen seznámení s námi a kontakty, ale připravili jsme pro Vás pár rad a informací před focením. Slovníček pojmů se chystáme také podstatně rozšířit o obrázky, více detailů a průběžně vybudovat opravdu zajímavý slovníček.

   Překvapení máme pro naše klienty v podobě Klientské sekce, která je pro běžné uživatele skryta. Po nafocení zakázky klientovi vytvoříme jeho privátní stránky a zašleme k nim přístup a heslo. Zde bude mít k dispozici náhledy z focení. Po přihlášení bude mít možnost v galerii jednoduše zaškrtnout které fotografie má zájem upravit. Po následné úpravě vybraných fotografií budou opět k prohlédnutí/stažení ve formátu pro web (1000px delší strana @300dpi) a objeví se mu odkaz na stáhnutí archivu s fotografiemi v plném formátu. I v případě požadavku na tisk máme pro klienta připraven předvyplněný formulář, který si jen vytiskne a jednoduše doplní.

 Důvodem k vytvoření stránek bylo i pořízení našeho fotoateliéru, který bude zprovozněn zhruba v druhé polovině září 2016. S otevřením ateliéru v menu přibude další položka "Ateliér", kde nabídneme informace ohledně provozu a možností. Ateliér si bude možno pronajmout a připravujeme i On-Line rezervační systém našeho ateliéru. Rezervační systém bude spuštěn ve chvíli, kdy bude ateliér kompletně připraven k pronájmu.