Vyfotografujeme Vaši akci...


Pořádáte večírek, soukromou oslavu nebo narozeninovou párty? Chystáte společnskou, sportovní akci, nebo módní přehlídku, či casting? Je čas si domluvit i fotografování...

Fotografujeme:

Večírky, soukromé oslavy nebo i narozeninové párty
 • Pokud plánujete nějakou akci a chcete mít kvalitní fotodokumentaci - jsme tu pro Vás. Zdokumentujeme akci dle požadavku a zadání.
  !! Tip: Nabídneme po dohodě na akci Foto koutek. Postavíme fotoaparát na stativ, nainstalujeme zábleskovou techniku a přidáme notebook. Hosté si pak sami pomocí dálkové spouště fotí sami co chtějí. Okamžitě vidí výsledek na notebooku. Výsledné fota z fotokoutku dodáme na DVD. Po dohodě můžeme vybrané profesionálně upravit.
Tabla, školní fotografie..
 • Nafotíme Vám fotografie pro Vaše tablo dle zadání. Máme rádi výzvy a pokud přijdete s něčím zvláštním, rádi focení s Vámi zrealizujeme. Můžeme nabídnout jak focení v našem ateliéru, nebo přijedeme na Vaši lokaci včetně kompletního mobilního ateliéru.
    ( Cena focení "tablovek" se pohybuje od: 150.-/osoba/1x foto)
 • Nabízíme i fotografování pro školy, školky i jesle. Potřebujete nafotit skupinová fota na konci školního roku, nebo pořádáte akci kterou chcete zdokumentovat? Pošlete nám poptávku...
Módní přehlídky nebo castingy
 • Módní přehlídka je často prestižní záležitost, která si zaslouží kvalitně zdokumentovat. Nafotíme Vám akci od příchodu hostů, můžeme zaznamenat dění v zákulisí přehlídky až po samotnou přehlídku. Dodáme Vám profesionální fotoreportáž z akce. Jsme schopni i nafotit každý model na mole a po zpracování dodat v katalogovém provedení, nebo jednotlivě zpracovat dle požadavku jako fashion foto.
  Castingy fotíme buď jako fotoreportáž, ale umíme nabídnout i focení jednotlivých účastníků před zvoleným pozadím a vytvořit pro Vás profesionální portrétní fotografie.
Divadelní představení a koncerty
 • Pořídíme Vám kvalitní fotodokumentaci. Podobné akce fotíme bez zábleskové techniky, aby jsme nerušili a zároveň zachytili atmosféru. Používáme profesionální techniku, která nám umožní pořídit perfektní fotografie i z prostředí, kde je relativně tmavé prostředí. Snažíme se zachytit vše důležité. V případě požadavku zhotovíme i webovou galerii pro veřejnost.
Plesy a další společenské i sportovní akce
 • Pokud máte zájem pořídit profesionální fotoreportáž z akce, nabídneme zdokumentování, webovou prezentaci i případný tisk fotografií.
   Cena za focení akcí je velice individuální. Pokud máte zájem o naše služby, oslovte nás a my Vám vypracujeme nabídku.