CvakParty, aneb fotografický Brainstorming 26.10.2016

... že nevíte co Brainstorming znamená? A jak vzniklo naše Cvak Party a co to je vůbec za akce? :-)

 Vysvětlení pojmu Brainstorming lze definovat jako skupinová technika postavená na předpokladu, že víc lidí, víc ví a umí. Pokud se tito lidé dají dohromady a pracují na stejné věci, tak je pravděpodobné, že vymyslí / udělají víc než jednotlivec...


Benefiční přehlídka 13.10.2016

Benefiční módní přehlídka s Eliškou Bučkovou konaná ve Valašském Meziříčí.

Dostali jsme pozvání od kamarádky Blanky Machancové k nafocení této akce a navíc Iveta modelky na přehlídce líčila. 


FotoHome.cz je Elinchrom Dealer! 4.10.2016

Švýcarská značka zábleskové techniky Elinchrom už i na ostravsku! 

Ve světě fotografie poměrně známá značka díky své špičkové kvalitě, spolehlivosti a technickým parametrům. Aktuálně jsme se stali distributory této techniky a díky tomu, že touto značkou máme vybaveno naše Studio FotoHome, máte možnost si vše prohlédnout, vyzkoušet, zeptat a případně i objednat..


Open Day Studio FotoHome.cz 1.10.2016

 A je to tady! Otevíráme vlastní foto ateliér. O víkendu 8-9.10.2016 vždy od 13 hodin bude náš ateliér přístupný pro všechny kteří mají zájem se podívat, vyzkoušet si techniku a trochu si zafotit. Zvaní jsou všichni fotografové, modelky, ale i vizážistky a hair stylistky.

Od 10.10.2016 budou mít fotografové možnost si naše Studio také pronajmout. Předchozí den (9.10) se objeví v sekci "Ateliér" přibude další položka kde bude k dispozici On-Line Rezervační kalendář.