Profesionální fotografie různých témat....


Osobní fotografie Rodinné foto Párové foto Těhotenské foto Novorozenci (Newborn) Fotografie dětí

Klasické ateliérové foto:

Nabízíme fotografování v našem profesionálním fotoateliéru (neplatíte žádné další příplatky za pronájem). Fotografujeme rodinné, těhotenské, osobní, párové i skupinové fotografie. Téma i styl fotografií záleží na vašem požadavku.
Časový rozsah u běžného ateliérového focení je cca 45-90 minut s vyjímkou Newborn fotografie, kdy je potřeba počítat s delší dobou focení. Náhledové foto z focení do 24 hod. Upravené fota dodáváme do cca 3-4 týdnů od výběru/platby klienta.
Cena:   1.200 Kč / 5x upravené foto dle Vašeho výběru v digitální podobě / každá další fotografie + 150.-

Portrétní foto:

Cena:   500 Kč / 1x upravené foto dle Vašeho výběru v digitální podobě / každá další fotografie + 200.-

Průkazkové foto 4,5 x 3,5 cm - Pouze na objednávku !!!

Cena:   120 Kč / 4ks průkazkových fotografií

Reportážní focení

Rodinné oslavy, večírky akce... Počet fotografií se odvíjí dle požadavku, rozsahu a děje. Tisk není v ceně fotografování.
Cena:   1.500.-/první hodina, každá další + 1.000.-

Exteriérové foto:

Fotografujeme kdekoliv v přírodě (park, les, město, zahrada...) rodinné, těhotenské, párové, dětské foto atp. Téma i styl fotografií záleží na vašem požadavku.

Cena:   1.200 Kč / 5x upravené foto dle Vašeho výběru v digitální podobě / každá další fotografie + 150.-
Cestovné 7.-/km. Havířov a blízké okolí doprava zdarma.

Časový rozsah u běžného focení v exteriéru je cca 45-120 minut. Náhledové foto z focení do 24 hod. Upravené fota dodáváme do cca 3-4 týdnů od výběru/platby klienta.


   Během focení se nafotí i několik desítek/stovek fotografií, které Vám po základní selekci dáme k dispozici do chráněné uživatelské sekce k náhledu a následnému výběru pro úpravu - Postprocesing. Zpracované fotografie dodáváme v plném rozlišení v digitální podobě.

   Částka za focení je splatná v hotovosti před focením. V případě že Váš výběr fotografií přesáhne počet 5ks uhradíte fotografie navíc jednoduše bankou. V systému galerie jsou uvedeny platební údaje + QR kod. Vše je naprosto jednoduché...

Máte specifické požadavky? ... Umíme se přizpůsobit a nabídnout focení dle Vašich požadavků! Řekněte nám Vaši představu.

.. v případě zájmu Vám dále nabízíme:


Profesionální tisk fotografií přímo v ateliéru    ( --> cena a rozměry)
  • Foto tisk - Vytiskneme Vám vybrané a upravené fotografie dle požadavku od pohlednice až do formátu A2 (43x60cm). Tisk je velice kvalitní a trvanlivý. Zárukou je přesná kalibrace barev - prostě co je na monitoru, to se vytiskne. Termín dodání fotografií je zpravidla do 1-3 pracovních dnů.
  • MobilPrint - Máte plný telefon fotek a chcete je kvalitně vytisknout? Není problém, stavte se! Tiskneme ve formátech 10x15 a 15x20cm. Tiskneme na profesionální termosublimační tiskárně. Uvaříme Vám kávu, propojíme Váš telefon přímo na tiskárnu a sami si pak tisknete zvolené fotografie. Tisk probíhá okamžitě po odeslání fotografie a foto se vytiskne za cca 8 vteřin!
   Pokud máte přístup do svých klientských galerií, lze tisk pohodlně zadat u jednotlivých upravených fotografií kliknutím na ikonu tiskárničky