Profesionální fotografie různých témat....


Osobní fotografie Rodinné foto Párové foto Těhotenské foto Novorozenci (Newborn) Fotografie dětí

Ateliérové foto:

Nabízíme fotografování v našem profesionálním fotoateliéru (neplatíte žádné další příplatky za pronájem). Fotografujeme rodinné, těhotenské, osobní, párové i skupinové fotografie. Téma i styl fotografií záleží na vašem požadavku.

Cena:   1.000 Kč / 5x upravené foto dle Vašeho výběru / každá další fotografie + 150.-

Časový rozsah u běžného ateliérového focení je cca 45-120 minut s vyjímkou Newborn fotografie, kdy je potřeba počítat s delší dobou focení. Náhledové foto z focení do 24 hod. Upravené fota do cca 14 dní.

Exteriérové foto:

Fotografujeme kdekoliv v přírodě (park, les, město, zahrada...) rodinné, těhotenské, párové, dětské foto atp. Téma i styl fotografií záleží na vašem požadavku.

Cena:   1.000 Kč / 5x upravené foto dle Vašeho výběru / každá další fotografie + 150.-

Časový rozsah u běžného focení v exteriéru je cca 45-120 minut. Náhledové foto z focení do 24 hod. Upravené fota do cca 14 dní.


   Během focení se nafotí i několik desítek/stovek fotografií, které Vám po základní selekci dáme k dispozici do chráněné uživatelské sekce k náhledu a následnému výběru pro úpravu - Postprocesing. Zpracované fotografie dodáváme v plném rozlišení v digitální podobě.

   Částka za focení je splatná v hotovosti před focením. V případě že Váš výběr fotografií přesáhne počet 5ks uhradíte fotografie navíc jednoduše bankou. V systému galerie jsou uvedeny platební údaje + QR kod. Vše je naprosto jednoduché...

Máte specifické požadavky? ... Umíme se přizpůsobit a nabídnout focení dle Vašich požadavků! Řekněte nám Vaši představu.

.. v případě zájmu Vám dále nabízíme:


Profesionální tisk fotografií přímo v ateliéru    ( --> cena a rozměry)
  • Foto tisk - Vytiskneme Vám vybrané a upravené fotografie dle požadavku od pohlednice až do formátu A2 (43x60cm). Tisk je velice kvalitní a trvanlivý. Zárukou je přesná kalibrace barev - prostě co je na monitoru, to se vytiskne. Termín dodání fotografií je zpravidla do 1-3 pracovních dnů.
  • MobilPrint - Máte plný telefon fotek a chcete je kvalitně vytisknout? Není problém, stavte se! Tiskneme ve formátech 10x15 a 15x20cm. Tiskneme na profesionální termosublimační tiskárně. Uvaříme Vám kávu, propojíme Váš telefon přímo na tiskárnu a sami si pak tisknete zvolené fotografie. Tisk probíhá okamžitě po odeslání fotografie a foto se vytiskne za cca 8 vteřin!
   Pokud máte přístup do svých klientských galerií, lze tisk pohodlně zadat u jednotlivých upravených fotografií kliknutím na ikonu tiskárničky

Vizážistku která Vás na focení upraví (vizáž, vlasy, styling)   ( + 400.- / osoba )
  • Myslím, že každý potvrdí, že kvalitní foto make-up tvoří obrovskou část výsledné fotografie. Naše vizážistka má zkušenosti s líčením speciálně zaměřené na fotografii, používá pouze značkovou kosmetiku a má za sebou spoustu nalíčených klientů. Zároveň provede i základní úpravy vlasů. Navíc je přítomna po celou dobu focení a průběžně upravuje a aktivně pomáhá se stylingem. S naší vizážistkou budete jak v bavlnce :-)
    Pokud využijete nabídky je potřeba počítat s trochou času navíc. Úprava před samotným focením trvá podle náročnosti a požadovaného stylingu cca 45-90min.