Profesionální fotografie různých témat....


Osobní fotografie Rodinné foto Párové foto Těhotenské foto Novorozenci (Newborn) Fotografie dětí

Nabízíme fotografování v našem profesionálním fotoateliéru (neplatíte žádné příplatky za pronájem), venku v přírodě, nebo třeba na Vaší zahradě, případně i u Vás doma doma. Umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům a přání. Fotografie vhodné pro profesní, ale i rodinné fotografie do Vašeho alba nebo sociální sítě. Téma i styl fotografií záleží na vašem požadavku.

Cena:   150 Kč / 1ks upravené foto dle Vašeho výběru
Během focení se nafotí i několik desítek/stovek fotografií, které Vám po základní selekci dáme k dispozici do chráněné uživatelské sekce k náhledu a následnému výběru pro úpravu - Postprocesing. Zpracované fotografie dodáváme v plném rozlišení v digitální podobě.

   Minimální cena je 600.- splatná v hotovosti před focením. V případě že Váš výběr fotografií přesáhne cenu 600.- zasíláme na zbylou částku daňový doklad s úhradou na bankovní účet. Vše je naprosto jednoduché... Je pouze na Vás kolik fotografií si z focení vyberete a jaká bude konečná cena.

Časový rozsah u běžného focení je cca 1-3 hodiny s vyjímkou Newborn fotografie, kdy je potřeba počítat s delší dobou focení. Náhledové foto z focení do 24 hod. Upravené fota do cca 14 dní.


   Máte specifické požadavky? ... Umíme se přizpůsobit a nabídnout focení dle Vašich požadavků! Řekněte nám Vaši představu.

.. v případě zájmu Vám dále doporučíme:


Vizážistku která Vás na focení upraví (vizáž, vlasy, styling)   ( + 350.- / osoba )
  • Myslím, že každý potvrdí, že kvalitní foto make-up tvoří obrovskou část výsledné fotografie. Naše vizážistka má zkušenosti s líčením speciálně zaměřené na fotografii, používá pouze značkovou kosmetiku a má za sebou spoustu nalíčených klientů. Zároveň provede i základní úpravy vlasů. Navíc je přítomna po celou dobu focení a průběžně upravuje a aktivně pomáhá se stylingem. S naší vizážistkou budete jak v bavlnce :-)
    Pokud využijete nabídky je potřeba počítat s trochou času navíc. Úprava před samotným focením trvá podle náročnosti a požadovaného stylingu cca 45-90min.
Tisk upravených fotografií    ( orientační cena a rozměry viz Nabídka/Zajistíme tisk )
  • Vytiskneme Vám vybrané a upravené fotografie dle požadavku až do formátu A2 (40x60cm). Termín dodání fotografií je zpravidla do 1-3 pracovních dní. Zajistíme výrobu fotopláten, knih. U větších rozměrů (více jak A2) je termín dodání zhruba 1-2 týdny.