FotoHome Team

.. vidíme, že jste zvědaví kdo stojí za Fotohome.cz! :-)

„Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat.”

Karl Lagerfeld


Fotografie

Daniel

603 383 152
danko@fotohome.cz
Daniel Facebook Facebook
 
Člověk se nerodí s fotoaparátem v ruce. Jako asi každý, kdo se snaží fotit jsem si prošel cestu která směřuje k nějaké fotografické metě. První snahy o focení byly za doby "černobílého světa" někdy kolem roku 1990 s mašinkou na kinofilm, kde zákonitě následovaly hodiny strávené v temné komoře. Výsledkem byla černobílá fotografie a radost, že se něco podařilo. S různými přestávkami v mém fotografování a přechodem na digitál se otevřely nové možnosti a trochu jiný způsob práce s fotografií. Přímo po “cvaknutí” je možné vidět jak fotografie vypadá, špatné se vymažou a po natažení do počítadla se vše následně upraví. Digitál je prostě prima :-)

Dnes, díky létům s fotoaparátem v ruce mé focení pokrývá široké spektrum foto žánrů a snažím se stále zdokonalovat jak fotograficky, tak i technicky. Prioritou je vždy klient, jeho požadavek a přání.
Fotografie

Iveta

iveta@fotohome.cz
Iveta Facebook Facebook
 
Díky fotografování jsem se dostala postupně i k líčení a stylingu vlasů. Velice mě baví, když se modelka cítí dobře a je s mojí vizáží spokojena. Nyní se zaměřuji zejména na foto make-up, denní, svatební a večerní líčení. Znalosti jsem si postupně doplnila několika kurzy a workshopy, kde jsem získala několik certifikátů z oblasti Make-up Artist a Hair Artist. Můj skromný kufřík ze začátků se rychle rozrostl na profesionální Make-up/Hair Artist výbavu a dnes používám pouze značkové a profesionální vybavení. Za dobu, po kterou se vizáží věnuji, jsem upravila na focení a módní přehlídky mnoho modelů a modelek. Aktuálně líčím i pro další události, jako svatby, plesy a jiné soukromé nebo společenské akce.

I fotografování mě baví. Stále je se co učit a zdokonalovat. Na svatbách a akcích fotím také jako druhý, pomocný fotograf.