Svatební fotografie

Víme, že Váš svatební den je jedinečným dnem ve Vašem životě. S námi budou okamžiky navždy zaznmenány. Aby jsme zachytili všechny důležité a zajímavé okamžiky Vašeho slavnostního dne, budeme celé dění zaznamenávat přes objektiv fotoaparátu. Nabízíme profesionální přístup i výsledné fotografie.

           

              

           Co by jste měli vědět:

Rezervujte si termín s předstihem!

 • Pokud jste se rozhodli že využijete našich služeb, snažte se s námi spojit co nejdříve a rezervovat si daný termín. Dohodnutý termín je pro nás závazný.
Schůzka s doladěním a upřesněním detailů a požadavků.
 • Preferujeme osobní "předsvatební" schůzku, na které se seznámíme a probereme Vaše požadavky. Zde vše detailně upřesníme.
Za jak dlouho budou fotografie k dispozici?
 • Nafocené fotografie se základními korekcemi v náhledové digitální podobě dáme k dispozici po zpracování a selekci do cca 2-3 dní od svatebního focení. Nahrány budou do webové galerie umístěné na našem serveru. Galerie nebude veřejně přístupná, jen vy dostanete k Vaší galerii přístup. Bude na Vás, zda přístup poskytnete i dalším osobám. Tuto náhledovou galerii budete mít k dispozici po dobu 24 měsíců. Fotografie z galerie obdržíte také na Flash disku a to v plném rozlišení.
  Dle zvoleného balíčku Vám profesionálně upravíme a vytiskneme odpovídající počet fotografií. Finální upravené fotografie budete mít k dispozici maximálně do 4 týdnů. Tyto budou také k dispozici na našem serveru ve Vaší galerii a v plném formátu taktéž předáme na FlashDisku.
  V případě zájmu o tisk fotografií v jiném formátu a počtu / fotoknihy je termín dodání zpravidla 1-3 týdny.
Nabídka orientačních balíčků

Dáme Vám cenovou nabídku a odpovíme na Vaše dotazy
+420 - 603 383 152     //     danko@fotohome.cz
Balíček obřad (cca 2-3 hodiny)

Zaznamenáme příjezd ženicha, nevěsty a svatebčanů. Nafotíme celý průběh před obřadem, samotný obřad, dle dohody i skupinové fotografie svatebčanů. Stylizované fotografie novomanželů jsou samozřejmostí.

- Flash disk + Web galerie s cca 50-100 ks nafocenými záběry.
- Profesionálně Vám upravime 20 ks fotografií, které dodáme v plném rozlišení + ve formátu pro web (Facebook atp.)
- Vytiskneme Vám upravené fota ve formátu pohlednice (10x15) + 1x foto A4
- Doprava do 50km zdarma.

Balíček přípravy + obřad (cca 6 hodin)

Přípravy nevěsty a ženicha, nervozita i očekávání. Budeme od rána s Vámi, abychom vše zaznamenali. Budeme sledovat cestu na svatební obřad, předávání prstenů i novomanželský polibek. Zachytíme i první kroky novomanželů na společné cestě z obřadní síně. Ukončíme společnou fotografií a párovými fotografiemi novomanželů.


- Flash disk + Web galerie s cca 200-300 nafocenými fotografiemi se základními korekcemi úprav.
- Profesionálně Vám upravime 40 ks fotografií, které dodáme v plném rozlišení + ve formátu pro web (Facebook atp.)
- Vytiskneme Vám upravené fota ve formátu pohlednice (10x15) + 1x foto A4
- Doprava do 50km zdarma.

Balíček obřad + svatební hostina (cca 6 hodin)

Budeme přítomni už při příjezdu svatebčanů a zaznamenáme dění před samotným svatebním obřadem. Na samotném obřadu se budeme snažit zachytit nejdůležitější okamžiky. V případě požadavku nafotíme novomanželské párové a skupinové foto. Budem přes objektiv sledovat přesun na místo svatební hostiny a následné dění.

- Flash disk + Web galerie s cca 200-300 nafocenými fotografiemi se základními korekcemi úprav.
- Profesionálně Vám upravime 40 ks fotografií, které dodáme v plném rozlišení + ve formátu pro web (Facebook atp.)
- Vytiskneme Vám upravené fota ve formátu pohlednice (10x15) + 1x foto A4
- Doprava do 50km zdarma.Balíček celý den (cca 12 hodin)

Celý den strávíme s Vámi a budeme zaznamenávat veškerý průběh od ranních příprav, cesty na obřad, zdokumentujeme Vaše společné "ano". Po dohodě klasické párové novomanželské focení a skupinové fotografie svatebčanů. V místě oslavy budeme dokumentovat veškeré dění. Jednoduše řečeno, zaznamenáme celý Váš svatební den!

- Flash disk + Web galerie s cca 400-600 nafocenými fotografiemi se základními korekcemi úprav.
- Profesionálně Vám upravime cca 60 ks fotografií, které dodáme v plném rozlišení + ve formátu pro web (Facebook atp.)
- Vytiskneme Vám upravené fota ve formátu pohlednice (10x15) + 1x foto A4
- Doprava do 50km zdarma.

   Nevyhovuje Vám ani jeden z orientačních balíčků? Máte specifické požadavky? ... Umíme se přizpůsobit a nabídnout balíček ušitý přímo Vašim požadavkům! Řekněte nám Vaši představu.

.. v případě zájmu nabízíme víc:


Před, nebo po svatební focení páru novomanželů interiér/exteriér   ( + 1.000.- )
 • Chcete si nafotit své novomanželské foto v klidu bez stresu a bez časového presu? Nabízíme možnost nafotit si extra párové foto dle Vašich požadavků buď před svatbou (např. pro pozvánky k svatbě), nebo kdykoliv po svatebním dni. Termín i místo focení dohodou. Možnost focení v ateliéru, Vašich prostorech, nebo kdekoliv v exteriéru. Prostě záleží jen na Vás, kdy a kde si chcete své společné fotografie pořídit.
  Z focení dodáme 5ks profesionálně upravených fotografií v plném rozlišení. V případě požadavku vytiskneme na požadovaný formát.
Fotokoutek   ( od 1.500.- )
 • Fotokoutek slouží k pořizování fotek samotnými hosty, ale také k zábavě hostů. Připravíme Vám fotoaparát na stativu, studiová světla a notebook. Vaši hosté mají k dispozici dálkovou spoušť a při každém jejím zmáčknutí pořídí snímek. Tento snímek se teměř okamžitě zobrazí na displeji notebooku stojícího vedle fotoaparátu. Díky tomu hosté nemusí nikam chodit a hned vidí vše, co potřebují.
  Nabízíme i možnost okamžitého tisku pořízených fotografií na místě v rozměru pohlednice (10x15) na termosublimační tiskárně.
  Při tomto focení není nutná přítomnost fotografa. Výsledné fotky jsou většinou uvolněné a přirozené v kvalitě studiových fotografií.
Máte zájem o Vizážistku?   ( cena dohodou )
 • Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná s tím, aby její makeup vydržel po celý její svatební den. Nabízíme možnost svatebního líčení včetně zkoušky, zde doladíme přání nevěsty. Nabízíme i možnost líčení svatebčanů (maminka, svědek, družičky, ...). Rozsah a způsob využití vizážistky je na domluvě a požadavcích.
Tisk fotografií, výroba fotoknihy   (Ceny a rozměry tisku)
 • Dle zvoleného balíčku Vám automaticky tiskneme fotografie ve formátu pohlednice (10x15). Nabízíme možnost zvolit si jiný rozměr (až do velikosti A2), vytiskneme na přání i více kusů u jednotlivých fotografií atp.
  U fotoknihy stačí vybrat pouze fotografie, které chcete vložit do knihy a my už vše připravíme a zadáme do výroby.